Fotobiomodulační přilba
Ve srovnání s jinými terapeutickými metodami, jako jsou léky, je světelná terapie nejbezpečnější a bez vedlejších účinků.
Světelná terapie byla v lékařství známá již dlouhou dobu, zejména pro červené světlo a infračervené světlo.
Všichni naši klienti se po použití cítí dobře a pohodlně.
Naše zařízení pracuje s 810nm infračerveným zářením. Může se rozšířit přes lebku do mozku a nabízí jedinečnou řadu neurologických výhod. Obvykle se používá k léčbě metastatických lézí v hlubokých tkáních a také v kostech. A také být použit pro zobrazování rakovinných buněk, stejně jako detekci a zničení cirkulujících nádorových buněk.
1. Vlnová délka 810nm má schopnost rozšířit se přes lebku do mozku, čímž podporuje zotavení z traumatického poranění mozku a snižuje dlouhodobé poškození nervů.
Vlnová délka 2,810 nm může pomoci pacientům s těžkou depresí a úzkostí.
3. NIR světlo je absorbováno cytochrom C oxidázou v mitochondriích.
4. Zvýšený průtok krve, energie, neuroprotekce a méně zánětů.
5. Léčba traumatických (mrtvice, TBI), neurodegenerativních a psychiatrických onemocnění.
Jak často člověk používá helmu?
U dlouhodobých chronických onemocnění, jako jsou degenerativní onemocnění, je doporučený průběh léčby 3-6 měsíců.
U krátkodobých příznaků, jako je otřes mozku, migréna, deprese atd., je doporučený průběh léčby 1-3 měsíce.
Podle závažnosti příznaků pacienta používejte 4-6x týdně, 1-2x denně. Na začátku léčby se doporučuje poskytnout pacientovi proces adaptace. Pokud jde o intenzitu výkonu a čas, můžete začít od 25%, 12 minut. Postupně krok za krokem zvyšujte intenzitu výkonu a čas. Po adaptační době můžete použít 75-100% intenzitu po dobu 24-30 minut.
Jak dlouho nastavit časovač?
Můžete si vybrat 6 minut – 12 minut – 18 minut – 24 minut – 30 minut
Jsou vaše infračervené LED diody blízko infračervené?
Náš model je blízko infračervený s 810nm.
Proč používáte kombinaci červené LED a infračervené LED? Proč jsou červené?
K terapii používáme 256ks blízkého infračerveného světla. K dispozici jsou 4 ks červené LED pro instrukce, které vám ukáží, že zařízení funguje. Někdy je blízké infračervené světlo stěží vidět očima, takže červené světlo je pouze pro poučení, ne pro terapeutické funkce.
Zjistili jste, že váš stroj je schopen skutečně proniknout do mozku?
Ano, máme mnoho výzkumů, které dokazují tuto terapii, kterou může 810nm světlo proniknout do mozku.
Jak hluboko jste viděli vaše stroje testované na průnik mozkem?
810nm světlo může proniknout naší lebkou a působí na nervovou buňku a uvnitř mitochondrií buňky je cytochrom C oxidáza, která podporuje životaschopnost buňky.
Jakou frekvenci?
Inteligentní dotyková obrazovka, frekvence je nastavitelná 1-20 000 Hz.
Úvod
Fotobiomodulace (PBM) popisuje použití červeného nebo blízkého infračerveného světla ke stimulaci, hojení, regeneraci a ochraně tkáně, která byla buď zraněna, degeneruje nebo je ohrožena smrtí. Jedním z orgánových systémů lidského těla, který je k životu nejnutnější a o jehož optimální fungování se lidstvo obecně nejvíce obává, je mozek.
Mozek trpí mnoha různými poruchami, které lze rozdělit do tří širokých skupin: traumatické události (mrtvice, traumatické poranění mozku a globální ischemie), degenerativní onemocnění (demence, Alzheimerova a Parkinsonova choroba) a psychiatrické poruchy (deprese, úzkost, posttraumatické stresová porucha). Existují určité důkazy, které ukazují, že všechny tyto zdánlivě rozdílné stavy lze blahodárně ovlivnit aplikací světla na hlavu. Existuje dokonce možnost, že by PBM mohla být použita pro kognitivní zlepšení u normálních zdravých lidí.
Při této transkraniální aplikaci PBM (tPBM) se na čelo často aplikuje blízké infračervené (NIR) světlo kvůli lepší penetraci (žádné vlasy, delší vlnová délka).
PBM terapie byla vyvinuta před více než 50 lety; stále však neexistuje společná shoda ohledně parametrů a protokolů pro jeho klinickou aplikaci. Některé výzkumné týmy doporučily použití hustoty výkonu nižší než 100 mW/cm2 a hustoty energie 4 až 10 J/cm2 [11]. Jiné skupiny doporučují až 50 J/cm2 na povrchu tkáně [11]. Parametry jako vlnová délka, energie, plynulost, výkon, ozáření, pulzní režim, délka ošetření a opakovací frekvence lze použít v širokém rozsahu. Naše současné předběžné výsledky ukázaly jasnou odpověď cerebrálního rSO2 ve vztahu ke stimulaci LED. Je však třeba zmínit, že teplota výrazně vzrostla a tyto vlivy je třeba vzít v úvahu v dalších podrobných studiích. Existuje také skutečnost, že neúčinné studie na buňkách s vysokou mitochondriální aktivitou se zdají být způsobeny častěji předávkováním než poddávkováním [11]. Proto jsou nezbytné klinické studie týkající se optimálních stimulačních dávek.